O HODOWLI

O HODOWLI

Akita pod Łyską – to domowa hodowla psów rasy Akita japońska. Hodowla powstała na przełomie lat 2006 – 2007, mieści się w malowniczo położonej miejscowości Rychwałd w Beskidzie Żywieckim około 5 km od Żywca.

W chwili obecnej w hodowli znajdują się dwie suki YOSHI Rilaf oraz KATSUMI Akita pod Łyską. Obie suki wielokrotnie brały udział w wystawach zdobywając czołowe miejsca zarówno na wystawach krajowych jak i międzynarodowych. YOSHI posiada tytuł Championa Polski.

Opisując naszą hodowlę użyłem słowa „domowa”, nasze pupilki traktowane są jak członkowie rodziny, nie są przetrzymywane w kojcach, lecz mieszkają razem z nami są w pełni zasymilowane z człowiekiem. Staramy się aby szczenięta z naszej hodowli trafiając w Państwa ręce były nauczone kontaktu z człowiekiem i miały do niego zaufanie. Szczenięta są przyzwyczajane zarówno do pobytu w domu jak i na wybiegu.

Zapraszamy Państwa do kontaktu zarówno na e-mail jak i telefonicznie, postaramy się w miarę naszych możliwości służyć Państwu radą i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Gorąco namawiamy do nabycia psów rasy Akita, gdyż jest to prawdziwy przyjaciel i wierny towarzysz.

Akita pod Łyską – nasze trofea :